HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

 

Koberce do karavánu pre Niesmann + Bischoff

Naše koberce do karavánu Niesmann + Bischoff sú 100% vyrobené na mieru. V našom systéme máme jedinečné tvary, ktoré sa prispôsobia každému obytnému autu. Koberce si môžete vyskladať sami. S nimi bude váš karavan ako úplne nový! Nižšie vyberte typ vášho obytného auta a potom rok výroby. Potom nájdete rôzne druhy, ktoré dodávame pre vašu Niesmann + Bischoff! Ak máte nejaké otázky, môžete nám kedykoľvek poslať e-mail.

KOBERCE DO KARAVÁNU Niesmann + Bischoff

Pre každý model Niesmann + Bischoff máme iné koberce. Môžete si ich objednať online. Sú vyrobené na mieru pre každé obytné auto. Pre každý model Niesmann + Bischoff máme jedinečné tvary. Ich tvar môžete vidieť v článku pod fotografiami.

KOBERCE Z VPICHOVANEJ PLSTE

Koberce z vpichovanej plsti  do karavánu Niesmann + Bischoff sú vyrobené z hrubého kvalitného koberca. Majú celkovú hmotnosť 2 000 gr/m2.

KOBERCE S REBROVANÝM VZOROM

Koberce s rebrovaným vzorom sú vyrobené z hrubého kvalitného koberca a vpichovanej plsti. Majú celkovú hmotnosť 2 750 g/m2.

VELÚROVÉ KOBERCE

Velúrové koberce sú vyrobené z luxusného všívaného koberca. Sú to koberce s najlepším pomerom cena/ kvalita. Hmotnosť koberca je 2 100 g/m2. Nečistoty zostávajú na tomto ňom, takže sa ľahko čistí. Sú najpredávanejšie.

SUPER-VELÚROVÉ KOBERCE

Super-velúrové koberce majú väčšiu hmotnosť - 2500 g/m2 a sú dodávané bez dodatočného spevnenia päty. To im dodáva exkluzívny vzhľad.

DIAMANT KOBERCE PRE OBYTNÉ AUTÁ

Diamant koberce sú najlepšie na trhu. To je superlatív pre váš model Niesmann + Bischoff. Majú hmotnosť 3,076 gr/m2.

KOBERCE DO OBYTNEJ PLOCHY KARAVÁNU

Všetky koberce Niesmann + Bischoff do obytného auta sa dodávajú s upevňovacím materiálom, vďaka ktorému je ich umiestnenie a používanie bezpečné. S rôznymi kvalitami máte tiež veľa možností, ako je etiketa na koberce, farba okrajov, viac či menej kobercov atď... Ak si nie ste istí, ktorý model auta máte, kontaktujte nás.

Niesmann + Bischoff