HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

 

Koberce do karavánu pre Carado

Naše koberce do karavánu Carado sú 100% vyrobené na mieru. V našom systéme máme jedinečné tvary, ktoré sa prispôsobia každému obytnému autu. Koberce si môžete vyskladať sami. S nimi bude váš karavan ako úplne nový! Nižšie vyberte typ vášho obytného auta a potom rok výroby. Potom nájdete rôzne druhy, ktoré dodávame pre vašu Carado! Ak máte nejaké otázky, môžete nám kedykoľvek poslať e-mail.

KOBERCE DO KARAVÁNU Carado

Pre každý model Carado máme iné koberce. Môžete si ich objednať online. Sú vyrobené na mieru pre každé obytné auto. Pre každý model Carado máme jedinečné tvary. Ich tvar môžete vidieť v článku pod fotografiami.

KOBERCE Z VPICHOVANEJ PLSTE

Koberce z vpichovanej plsti  do karavánu Carado sú vyrobené z hrubého kvalitného koberca. Majú celkovú hmotnosť 2 000 gr/m2.

KOBERCE S REBROVANÝM VZOROM

Koberce s rebrovaným vzorom sú vyrobené z hrubého kvalitného koberca a vpichovanej plsti. Majú celkovú hmotnosť 2 750 g/m2.

VELÚROVÉ KOBERCE

Velúrové koberce sú vyrobené z luxusného všívaného koberca. Sú to koberce s najlepším pomerom cena/ kvalita. Hmotnosť koberca je 2 100 g/m2. Nečistoty zostávajú na tomto ňom, takže sa ľahko čistí. Sú najpredávanejšie.

SUPER-VELÚROVÉ KOBERCE

Super-velúrové koberce majú väčšiu hmotnosť - 2500 g/m2 a sú dodávané bez dodatočného spevnenia päty. To im dodáva exkluzívny vzhľad.

DIAMANT KOBERCE PRE OBYTNÉ AUTÁ

Diamant koberce sú najlepšie na trhu. To je superlatív pre váš model Carado. Majú hmotnosť 3,076 gr/m2.

KOBERCE DO OBYTNEJ PLOCHY KARAVÁNU

Všetky koberce Carado do obytného auta sa dodávajú s upevňovacím materiálom, vďaka ktorému je ich umiestnenie a používanie bezpečné. S rôznymi kvalitami máte tiež veľa možností, ako je etiketa na koberce, farba okrajov, viac či menej kobercov atď... Ak si nie ste istí, ktorý model auta máte, kontaktujte nás.

Carado