HLEDÁM PŘESNÉ AUTOKOBERCE PRO MÉ:

Nové! Autorohože pre BMW X7 (G07) 2020 ->

Nové! Autorohože pre BMW X7 (G07) 2020 ->

Prvé BMW X7: Jeho impozantný vzhľad pôsobí puristickému dizajnu a športovej forme ľahko a agilne. Značný priestor v interiéri je hlavnou kombináciou exkluzivity, funkčnosti a slobody - príjemný komfort až do tretieho radu sedadiel. Výnimočná je aj jeho silná jazdná dynamika, ktorá zaujme maximálnou športovosťou. Vďaka tomu ponúka každá jazda veľký výkon.

BMW X7 ponúka obzvlášť vysoký komfort jazdy v kombinácii s vynikajúcou dynamikou jazdy. Voliteľný systém odpruženia Executive Drive Pro využíva aktívne stabilizátory pri prevrátení, ktoré počas jazdy elektromechanicky minimalizujú pohyby karosérie. Sériové adaptívne vzduchové odpruženie na 2 nápravách uľahčuje nastupovanie, vystupovanie a nakladanie. Vzduchové odpruženie automaticky udržuje vozidlo v konštantnej jazdnej výške bez ohľadu na zaťaženie a je možné ho nastaviť manuálne.

V BMW X7 je voliteľne k dispozícii balík xOffroad. Štyri voliteľné Offroad-Modi ešte presnejšie prispôsobia pohon všetkých kolies BMW xDrive aktuálnemu terénu. Športový výfukový systém M (voliteľný) vytvára charakteristický zvuk, ktorý je možné ešte intenzívnejšie nastaviť prepínačom jazdnej dynamiky v programoch SPORT a SPORT + pomocou spínača jazdnej dynamiky. Voliteľné integrované aktívne riadenie pohonu všetkých kolies zaisťuje tesné kruhy otáčania pri nízkych otáčkach vďaka protibežnému riadeniu zadných kolies.

Stali ste sa nedávno majiteľom tohto nádherného auta X7? Potom s nami doplňte vaše športové auto skvelou sadou autorohoží v správnom strihu. Teraz si ich môžete rýchlo a jednoducho objednať u nás vo webshope!